Registrace parkování na parkovišti P+R Líšeň u Zetoru a možnost registrace přepravy na hlavní vlakové nádraží v Brně

Tento formulář slouží k registraci zvýhodněného* parkování na parkovišti P+R Líšeň u Zetoru a přepravu zdarma na hlavní vlakové nádraží Brno. Pomocí formuláře lze objednat parkování a přepravu z parkoviště na hlavní nádraží, které navazuje na ranní vlakové spojení směr Vídeň.
* Prvních 7 dní za 500 Kč, každých dalších 24 hodin za 50 Kč, platba za parkování je možná pouze v parkovacím automatu (hotově či kartou) při odjezdu z parkoviště.

Informace o spoji:
  • odjezd vlaku je ve 2:15 hod. z Brna na letiště ve Vídni
  • přistavení autobusu na zastávce Zetor – smyčka v 1:30 hod., odjezd v 1:35 hod.
  • cesta autobusu na hlavní nádraží je bez zastávek a trvá cca 10 min.
  • předpokládaný příjezd na hlavní vlakové nádraží Brno je v 1:45 hod.
Na jednu jízdenku můžete objednat přepravu pro maximálně 5 osob.

* povinná pole

Kde stojím?

Aktuality

8. 7. 2024

Značení v oblasti 5-01 (Slevačská)

Systém rezidentního parkování se od 5. srpna rozšíří do oblasti 5-01. Realizace dopravního značení bude probíhat od července v ulicích jako Jeronýmova, Táborská, Nezamyslová, Geislerova nebo Šámalova. Prosíme, sledujte dopravní značení a respektujte dočasný zákaz parkování, urychlí nám to práci, vyhnete se pokutě a ulice tak budou připravené dříve. Děkujeme.


...

24. 6. 2024

Spuštění nové oblasti 10-01 (Rybnická)

Od 24. června 2024 se do systému rezidentního parkování připojuje oblast 10-01 (RYBNICKÁ), která spadá do návštěvnické zóny C. Regulace zde platí jen přes noc (od 17:00 do 6:00). 

18. 6. 2024

Značení v oblasti 10-02 (Oblá)

Systém rezidentního parkování se od 15. července rozšíří do oblasti 10-02. Realizace dopravního značení bude probíhat od konce června a v průběhu července v ulicích jako Oblá, Petra Křivky, Svážná, Plachty nebo Slunečná. Prosíme, sledujte dopravní značení a respektujte dočasný zákaz parkování, urychlí nám to práci, vyhnete se pokutě a ulice tak budou připravené dříve. Děkujeme.

...

Facebook Brno

© Statutární město Brno. Všechna práva vyhrazena – použití obsahu nebo jeho částí je možné pouze se souhlasem Magistrátu města Brna.