Registrace parkování na parkovišti P+R Líšeň u Zetoru a možnost registrace přepravy na hlavní vlakové nádraží v Brně

Tento formulář slouží k registraci zvýhodněného* parkování na parkovišti P+R Líšeň u Zetoru a přepravu zdarma na hlavní vlakové nádraží Brno. Pomocí formuláře lze objednat parkování a přepravu z parkoviště na hlavní nádraží, které navazuje na ranní vlakové spojení směr Vídeň.
* Prvních 7 dní za 500 Kč, každých dalších 24 hodin za 50 Kč, platba za parkování je možná pouze v parkovacím automatu (hotově či kartou) při odjezdu z parkoviště.

Informace o spoji:
  • odjezd vlaku je ve 2:15 hod. z Brna na letiště ve Vídni
  • přistavení autobusu na zastávce Zetor – smyčka v 1:30 hod., odjezd v 1:35 hod.
  • cesta autobusu na hlavní nádraží je bez zastávek a trvá cca 10 min.
  • předpokládaný příjezd na hlavní vlakové nádraží Brno je v 1:45 hod.
Na jednu jízdenku můžete objednat přepravu pro maximálně 5 osob.

* povinná pole

Kde stojím?

Aktuality

16. 4. 2024

Spuštění nové oblasti 2-06 (Vychodilova)

Od 22. dubna 2024 se do systému rezidentního parkování připojuje oblast 2-06 (VYCHODILOVA), která spadá do návštěvnické zóny C. Regulace zde platí jen přes noc (od 17:00 do 6:00). 

16. 4. 2024

Značení v oblasti 4-06 (Soběšická)

Systém rezidentního parkování se od 3. června rozšíří do oblasti 4-06. Realizace dopravního značení bude probíhat od příštího týdne v ulicích jako Merhautova, Kotěrova, Provazníkova nebo Kohoutova.Prosíme, respektujte dočasný zákaz parkování, urychlí nám to práci, vyhnete se pokutě a ulice tak budou připravené dříve. Děkujeme. 

21. 3. 2024

Značení v oblasti 2-06 (Vychodilova)

Systém rezidentního parkování se od 22. dubna rozšíří do oblasti 2-06. Realizace dopravního značení bude probíhat od příštího týdne a v průběhu dubna v ulicích jako Colova, Sovova, Zeyerova, Vrázova nebo Strmá.Prosíme, respektujte dočasný zákaz parkování, urychlí nám to práci, vyhnete se pokutě a ulice tak budou připravené dříve. Děkujeme. 

Facebook Brno

© Statutární město Brno. Všechna práva vyhrazena – použití obsahu nebo jeho částí je možné pouze se souhlasem Magistrátu města Brna.