Registrace parkování na parkovišti P+R Líšeň u Zetoru a možnost registrace přepravy na hlavní vlakové nádraží v Brně

Tento formulář slouží k registraci zvýhodněného* parkování na parkovišti P+R Líšeň u Zetoru a transferu zdarma na hlavní vlakové nádraží Brno. Pomocí formuláře lze objednat parkování a přepravu z parkoviště na hlavní nádraží, které navazuje na ranní vlakové spojení (odjezd ve 3:48 hod.) z Brna na letiště ve Vídni. Cesta autobusu na hlavní nádraží je bez zastávek a trvá cca 10 min. Předpokládaný příjezd ve 3:30 hod. na hlavní vlakové nádraží Brno.
* Prvních 7 dní za 500 Kč, každých dalších 24 hodin za 50 Kč, platba za parkování je možná pouze v parkovacím automatu (hotově či kartou) při odjezdu z parkoviště.

Na jednu jízdenku můžete objednat přepravu pro maximálně 5 osob. Spoj bude přistaven ve 3:15 hod. a odjíždí ve 3:20 hod. ze zastávky Zetor – smyčka na zastávku Hlavní nádraží (Brno).

* povinná pole

Kde stojím?

Aktuality

26. 1. 2023

Harmonogram parkování v Brně 2023

V letošním roce se parkovací systém rozšíří do dalších oblastí, které budou spadat do zóny C (regulace v pracovní dny od 17 do 6 hodin). Rada města Brna schválila následující harmonogram:

  • 17. dubna oblast 1-22 (Červený kopec)
  • 9. května oblast 1-23 (Polní)
  • 5. června oblast 1-24 (Jílová)
  • 7. srpna oblast 3-15 (Cimburkova)
  • 14. srpna oblast 1-17 (Lerchova) ...

5. 12. 2022

Benešova opět v zóně B

Z důvodu rekonstrukce spadal úsek v ulici Benešova dočasně do zóny A. Od 10. prosince se vrací opět do zóny B. Pro návštěvníky to znamená, že zde mohou zaparkovat s tím, že v pracovní dny stojí parkování 30 Kč za hodinu (první hodina jednou denně zdarma).

16. 11. 2022

Lhůty pro schvalování žádostí

Zákonná lhůta pro schválení podaných žádostí je 30 dní. Obvykle trvalo schválení 1-3 pracovní dny, nicméně v době enormního náporu (například před zavedením nových oblastí) může toto schválení trvat až 10 pracovních dní.

Každé oprávnění lze vyřídit nebo prodloužit už dva měsíce před koncem jeho platnosti. Včasně podanou žádostí se tak vyhnete situacím, kdy máte propadlé oprávnění, které ...

Facebook Brno

© Statutární město Brno. Všechna práva vyhrazena – použití obsahu nebo jeho částí je možné pouze se souhlasem Magistrátu města Brna.