Systém rezidentního parkování v srpnu
Od pondělí 30. srpna se parkovací systém rozšiřuje do oblastí 3-04 (Poděbradova) a 3-05 (Vackova) a 3-07 (Mojmírovo nám.). Oblasti spadají do Zóny C, kde je regulace v pracovní dny od 17 do 6 hodin. Všechny možnosti platby za parkování najdete zde.
TIP: Vyzkoušejte interaktivní mapu, kde například zjistíte, které oblasti patří do "květinky" nových oblastí.

Aktuality
Platba za oprávnění kartou
V osobních stránkách uživatele přibyla možnost zaplatit
oprávnění platební kartou. To v praxi znamená urychlení procesu
aktivace oprávnění. Zatímco bankovním převodem (i v rámci
okamžitého převodu) je oprávnění aktivní v řádech dnů, při platbě
kartou je platné okamžitě. Platit lze také přes Apple Pay a Google
Pay.
Změna zóny C na zónu B v oblasti 1-21
Na základě četných požadavků rezidentů z oblasti 1-21 (Rybářská) dojde v této oblasti ke změně na zónu B. Co to v praxi znamená?
- Od 4. prosince bude v této oblasti parkování regulované po celý den (mimo víkendy a státní svátky)
- Rezidenti a abonenti s platným oprávněním si nemusí nic vyřizovat, ani měnit
- Bude zde platit předplacené parkovací oprávnění do zóny B (
Spuštění nové části oblasti 5-07 (Viniční)
Od 6. listopadu 2023 se do systému rezidentního parkování připojuje
severní část oblasti 5-07 (VINIČNÍ), která spadá do
návštěvnické zóny C. Regulace zde platí jen přes noc (od 17:00 do
6:00).
- Informace pro rezidenty zde,
© Statutární město Brno. Všechna práva vyhrazena – použití obsahu nebo jeho částí je možné pouze se souhlasem Magistrátu města Brna.